Mám zájem
Typ nemovitosti
Dispozice
Lokalita

O NÁS

Společnost Tiva Invest Real s.r.o. byla založena již v roce 1995 a postupně se proměnila ve společnost zaměřenou na investiční poradenství a prodej nemovitostí. Není to klasická realitní společnost, ale zaměřuje se převážně na investiční poradenství soukromým investorům, moderní bydlení a vysokou úroveň jednání. Pokud  jste nároční a hledáte profesionální přístup, tak tato společnost je určena právě pro Vás.

Společnost Tiva Invest Real s.r.o. není primárně zaměřena na prodej a pronájem jednotlivých nemovitostí, ale i tyto služby samozřejmě pro své klienty realizuje.

Hlavní činností společnosti Tiva Invest Real s.r.o. je ovšem plánování dlouhodobé investiční politiky soukromých investorů s cílem dosáhnout maximálního kapitálového zhodnocení při zachování hodnoty majetku. Cílem společnosti je, aby investor dosáhl zhodnocení své investice od 6% do 20% ročně. Investory jsou převážně zahraniční subjekty, ale v poslední řadě také čím dál tím více soukromí investoři z Moravskoslezského kraje a také z celé ČR. Díky tomu, že je Tiva Invest Real s.r.o. členem silné a široké kapitálové společnosti, je schopna nabídnout celou řadu služeb a činností vlastními pracovníky.

Díky našim zkušenostem víme, že nemovitosti patří k nejbezpečnějším způsobům zhodnocování peněz. Nabízíme Vám možnost zhodnotit Vaše finanční prostředky ve vybraných projektech. Našim cílem je hledat, vytvářet a nabízet inovativní řešení tak, aby klient byl maximálně spokojen a s důvěrou se k nám vracel.

Máte-li zájem o bydlení na úrovni nebo jen chcete investovat bez starostí, sjednejte si s námi schůzku.

TNI group